В кв. "Изгрев" някой е решил да си построи навес за колата. За това алармира читател на Plovdiv24.bg и допълва, че става дума за ул. "Босилек" 20:
"Без думи... Поредното безумие и нахалство в тази държава."
В кв. "Изгрев" някой е решил да си построи навес за колата. За това алармира читател на Plovdiv24.bg и допълва, че става дума за ул. "Босилек" 20:
"Без думи... Поредното безумие и нахалство в тази държава."
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!