Пловдивчанин потърси Plovdiv24.bg, за да сподели гнева си: "Здравейте. Безочие на улица "Гладстон" до Дома на техниката. Искам да изкажа възмущението си от този индивид, който меганахално е поставил паркинг скоба без никакво основание за това! Доводът му е, че имал офис в сградата на Дома на техниката.
2 пъти съм влизал в пререкание с него, дори единия път си беше позволил да ми вдигне чистачките на колата. Безобразна наглост - първо поставяне самоинициативно и без никакви нужни такси и документи на скобата и второ захваната в чисто новите плочки, които бяха подменени преди няма и година! Утре ще отида да подам жалба и в институциите, но моля да се даде гласност, понеже това е уникална наглост... Аман от такива, които си мислят, че имат някаква собственост на държавна земя!"
Медията ни е готова да публикува и гледната точка на засегнатата страна, ако, разбира се, има такова желание от нейна страна.








DDZ
на 03.04.2019 г.
това е братчеда от Чоба на другаря Чопър......верно са нагли селски парчета....вън селяните от Пловдив!!!
Think Again
на 03.04.2019 г.
едва ли ще му наложат санкция за увреждане на общинско имущество..
00001
на 03.04.2019 г.
Веднага сигнал до общинска полиция! Ей такива нагли примати нямат оправия докато не им излезе скъпо!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!