Читател на Plovdiv24.bg потърси нашата медия във връзка с новата организация на движението на някои от възловите кръстовища в Пловдив. Този път става дума за това между улица "Богомил" и булевард "Източен".
От думите на човека става ясно, че от няколко дни светофарите са регулирани по нов начин, което допълнително утежнява преминаването оттам.
"Здравейте! Не знам защо, но, когато за движещите се по "Богомил" в посока от Центъра към стадион "Христо Ботев" е зелено, в обратната посока - от училище "Васил Левски" към Центъра е червено и това затруднява движението. А допреди дни и в двете посоки бе зелено и колоната се изтегляше далеч по-бързо!", обясни пловдивчанинът.








Петко Тонев
на 13.01.2020 г.
Не е от това кошмарът а от лявата секция по Източен! Трябва да се махне и да стане турбинно!
Жо7
на 13.01.2020 г.
По чет пъти минавам на ден през кръстовището на Ескалибур. Махнете го тези смотани отделни секции на булевард с три платна, ако не е мега натоварено лява или дясна секция. На бул.Източен и Мария Луиза наслагали навсякъде дясна секция, единствено ако идваш от Билла няма, където са четири ленти, а сложили дясна секция, когато идваш от Гладстон пак на бул.с три ленти ???
Stoian123
на 13.01.2020 г.
Прав е човека! Абсулютен кошмар е вече! Кмета обеща да работи за задръстванията - Е получи се! Браво г-н Кмете! Пловдив става все по кошмарен за водачите на МПС!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!