Поредната площадка за разходка на домашни кучета в "Тракия“ ще бъде открита утре в 17.30 часа, съобщи кметът на района Костадин Димитров. Новата площадка се намира в парк "Кан Крум“ на място, предпочетено от стопаните на домашни кучета.  Тя е разположена на площ от 230 кв. метра, а  дарител за изграждането й  е "Амазония Тийм“  ООД. Заповядайте заедно да открием новата придобивка, канят организаторите.