Около 30 човека присъстват на протеста на таксиметровите шофьори пред община Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Подкрепа има и от Бургас, откъдето са пристигнали 7 души. 
"Тъпчат ни като мишки, стига с тия мирни протести", заканиха се водачите на жълтите коли.