Читател на Plovdiv24.bg отново стана свидетел на набиране на средства за лечение на дете. Този път в района на пешеходната зона преди подлеза на хотел "Тримонциум" (сега "Рамада"). Ето и какво ни пише нашият читател:
"Последните дни има група от 5-6 човека, ако не и повече, пръснати по цялата Главна, които събират пари за "болни деца", но един индивид от тези е наистина нагъл. На 5.4.2014 г. към 15.20 часа излизам от подлеза до хотел "Тримонциум", вървя си по тротоара към Главната и го виждам този (120-килограмов индивид как се бута в хората). За това минах максимално далече от него, при което той се измести, застана пред мен и си отвори ръцете така, че да не мога да мина. Кипна ми и направо му викам "Бягай" и се отместих 3 крачки встрани, за да мина. А той тръгна да ме бута и се опита да ме удари".
Репортер на сайта предаде сигнала на Общински инспекторат. Шефът на институцията пое ангажимента да се извърши проверка и при нарушение да се санкционират хората, събиращи дарения. Проверката ще бъде извършена съвместно с ОП "Общинска полиция".
Нахални индивиди пак събират дарения за лечение на деца, този път до "Тримонциум"
© Plovdiv24.bg








Румяна Христозова
на 11.04.2014 г.
Каква общинска полиция, какви пет лева. Не мислите ли, че за да се разхожда този гибон необезпокояван по главната вече няколко години, той сигурно дава комисионна на полицаите? Много сте наивни.
IvanPetrovbg
на 10.04.2014 г.
Проблема се решава лесно с полицаи които да се разхождат по главната и да прибират такива индивиди, но то и агитките на локо и ботев :D могат да свършат същата работа, като тогава гаранта че няма да има повече събирачи на пари за "болни деца" е 100% :D
итт
на 10.04.2014 г.
Всъщност те не са спирали да събират т.нар. помощи, скори ги гледах пак по главната улица. Кога ще се реши този проблем окончателно?
итт
на 10.04.2014 г.
Какви са тези проверки незнам, но продължават да събират "помощи" толкова ли не могат да се справят с едни простаци незнам.
Любен Цонев 1
на 10.04.2014 г.
СМЪРТ!
Niko Todorov
на 10.04.2014 г.
кат ги видите по един тукат в муцуната на тея лажливи копелета...
myzrael
на 10.04.2014 г.
егати шопара-ритник в орехчетата като се прави на голем боец :) и му гледай сеира :)
neti_di
на 10.04.2014 г.
Въпреки многото оплаквания,тези мошеници продължават да тормозят хората,как така става това?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!