Работниците и снегорините на "Чистота" са съсредоточени днес по малките улички в кварталите на Пловдив и почистват киша и частични заледявания, където има такива, съобщи управителят на комуналната фирма Радослав Кошински. На трите солища, с които "Чистота" разполага, в момента се подготвя солно-пясъчната смес, тъй като прогнозата на синоптиците е да вали сняг през уикенда.
Кошински отново подчерта, че проблем със солта и пясъка в Пловдив няма и не е добре да се спекулира с темата. Подробно мнението си той изказа пред репортер на Plovdiv24.bg още вчера. Ако температурите паднат под нулата, вечерта пясъкоразпръсквачите ще обработят отново целия град, за да не се допусне заледяване.
Радослав Кошински 





