Община Пловдив подготвя тръжните процедури за ремонт на бул. "Васил Априлов". Това каза кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Планираме да започнем "Васил Априлов" през втората половина на 2015 г., а през първата половина ще направим търгуването на булеварда. Залагаме около 7 млн. лв. от Централна гара до ул. "Войнишка слава", добави кметът.
Той успокои, че стартът на "Васил Априлов" ще е след края на обновяването на бул. "Руски".
Кметът: Догодина започваме бул. "Васил Априлов"
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





