Читател на Plovdiv24.bg сподели за проблем в най-зеления квартал на Пловдив - "Западен" - автомобили, стоящи неизползвани с години. По-конкретно става дума за няколко коли на ул. "Равнища", "Бряст", "Звезда", които буквално с години не са мърдали от мястото си, описва ситуацията оплакващият се, пожелал анонимност. 

"Въпросните автомобили са били облепени със
стикери и отдавна е изтекъл законният срок за отстраняването им, районната администрация е уведомявана за това и резултат няма", написа до редакцията ни той. 

Наш репортер се свърза с кмета на район "Западен". Димитър Колев сподели, че знае за проблема, автомобилите са облепени и се чака изтичане на законовия срок от 3 месеца. По думите ми обаче и в районната администрация сигналът е постъпил анонимно, което - първо, не е много коректно, а и проваля опитите на служителите да се свържат с подателя му за повече подробности и обяснения.