Будни граждани иззеха ролята на КАТ и маркираха "Мерцедес" с пловдивска регистрация заради нарушения на Закона за движението по пътищата. Кадърът изпрати читател на Plovdiv24.bg, a стикерът с надпис "Аз съм наглец и предпочитам да преча на хората като паркирам толкова безразборно" е лепнат заради паркиране на ул. "Елиезер Калев" 13.
"Станах свидетел на поредния случай на гадно паркиране върху тротоара на еднопосочна улица, но този явно е редовен тарикат. Колко ли пъти на ден спира така, за да му лепнат стикер? Няма ли кой да ги глобява такива, на които тротоара им пречи?"
Будни пловдивчани иззеха ролята на КАТ и маркираха "Мерцедес"
© Plovdiv24.bg






