Марина Стоименова роди

9889
2

Известната родна журналистка Марина Стоименова роди. Това стана ясно от Фейсбук профила на колежката й Мария Цънцарова от bTV, видя Varna24.bg.

"Самолет № 5 влетя!! Аплодисменти за Марина! От днес по-известна като Майката на Антоан. P. S. Marina, това не отменя грижите ти към останалите в групата! Чакаме ви у дома!", написа радостно Цънцарова.

Припомняме, че до преди няколко месеца Марина Стоименова бе главен редактор на Euronews Bulgaria, но напусна. Това се случи, след като през октомври 2023 година медията претърпя сериозен удар. Тогава само за две седмици над 10 журналисти напуснаха медията, като сред тях имаше и хора на ръководни позиции.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
БНТ привлече в редиците си голямо име
На популярен плаж забраниха чадърите за хора между 10 и 65 години...
Наша актриса е възхитена от този град на Северното Черноморие
След 20 килограма Мария Илиева свали и 20 години
Ева Кикерезова: От 12 години ходя по дела
Крисия изненада Сашо Кадиев: Ще те поканя на сватба


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).