Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за пореден случай на некоректно паркиране в Пловдив:
"Здравейте! На 2 януари този автомобил бе блокирал единствения подстъп към паркинга на блок 16 на улица "Капитан Райчо". В паркинга има 28 автомобила.
Въпреки многобройните обаждания на тел. 112 и в Четвърто РУ, дванадесет часа след първото обаждане мерки не бяха взети.
Това е единственият вход за пожарни и линейки до 80 апартамента. Какво би станало в случай на пожар или спешен случай? Кой ще бъде виновен?
Обръщам се към Вас, защото обикновено след намесата Ви се решават такива "незначителни" проблеми. Приятен ден".
Пловдивски наглец блокира 28 автомобила
© Plovdiv24.bg






