И още от "Акция наглец"... Този път читател на Plovdiv24.bg сигнализира за "наглец", паркирал в кръстовище.
"Богомил" и "Хан Аспарух". Най-отвореният... водач", лаконично отбелязва читателят ни.
"Наглец" паркира в кръстовище
© Plovdiv24.bg
И още от "Акция наглец"... Този път читател на Plovdiv24.bg сигнализира за "наглец", паркирал в кръстовище.
"Богомил" и "Хан Аспарух". Най-отвореният... водач", лаконично отбелязва читателят ни.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!