До началото на летния сезон ще имаме напълно изградена автомагистрала "Тракия". Това каза Лиляна Павлова, министър на регионалното развитие и благоустройството в оставка.
"Работим изключително сериозно по проекти, които се намират на територията на цялата страна. Ще започна с тези, финансирани по Оперативна програма "Транспорт" 2007 - 2013 г. Някои от тях трябва да бъдат завършени до месец юни тази година. На първо място това е автомагистрала "Тракия". Според предоставения ни от изпълнителя план график, до началото на летния сезон и оставащите 35 км ще бъдат завършени, така че ще имаме напълно изградена магистрала", каза Лиляна Павлова.
По думите й - пускането в експлоатация на магистрала "Тракия" значително ще облекчи трафика на туристите до и от Южното Черноморие.
Източник: Агенция "Фокус"








Анонимен
на 28.02.2013 г.
Ще стане ама друг път.Нали никой не работи.Хората нямат пари за нафта вече.
Анонимен
на 28.02.2013 г.
Най-тъпото е, че има подписани и финализирани договори със срокове и т.н. Правителството било в оставка и какво? Да не спря случайно паричния поток към фирмата подизпълнител, щото Бат Бойко си тръгна и взе парите за магистралата сигурно. Естествено че ще стане. Дори трябва по-рано. Ако не стане - пак протести до дупка.
Анонимен
на 28.02.2013 г.
Няма смисъл да лъжеш Лиле, всички знаят, че няма да стане тази година
Анонимен
на 28.02.2013 г.
Дано,дано!Тя стана историческа тази магистрала,40 години я строим.Дано,вече и свещи ще палим!
avemar
на 28.02.2013 г.
Дано . Лилянче , ще сме търпеливи.Въпреки , че срока беше до края на април , но нейсе. Трай бабо за хубост. Дано някои се сети "да облагороди" магистралата след Ст. Загора, бензиностанция , кафе . Да не се налага да се отбиваме .Дано не си дигаме кръвното взаимно.Дано намериш място в новия кабинет, за да си довършите работата и обещанието.Аз смятам , че ще почнат спекулации с това , за да се спечелят политически девиденти. Бъдещето ще го покаже.
Антоан Русев
на 28.02.2013 г.
Къде са плювалниците да кажат, че асфалтът не се яде?
Ivan Trendafilov
на 28.02.2013 г.
И как точно ще стане тази магия? Определено съм атеистично настроен към подобни проекти!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!