Цирк в "Референдум"! Подадоха маска на Мангъров. Той: Това е безсмислено, една страхотна заблуда

24193
8

Голям скандал се развихри в ефира на "Референдум" по БНТ. В основата му бяха доц. Атанас Мангъров от листата на АБВ и Антоанета Цонева от "Демократична България". 

Двамата влязоха в лют спор, като започнаха да се надвикват, а зрителите не можеха да разберат и една тяхна дума. Водещата Добрина Чешмеджиева многократно опита да поеме инициативата на разговора, но без успех. 

"Моля ви, нека аз да задавам въпросите", за пореден път призова тя, но доц. Мангъров продължи със залпа си, особено ядосан от липсата на събеседник в лицето на БСП.

Цонева дръзна да обвини Мангъров, че е допринесъл за инфодемията у нас. Тя занесе на банката на инфекциониста дезинфектант и маска, сложени прилежно в прозрачен плик. Настоя, че той от много време ходи с една и съща маска.

"Това е провокация. Носенето на маски е безсмислено. Това е страхотна заблуда", реагира остро доц. Мангъров и избута с ръка на земята плика с маската и шишенцето с дезинфектант.

Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте
Срив в българската шивашка индустрия заради вноса на евтини дрехи...
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).