Кашите които забърка БФС с лицензите за Европа, могат да излязат солено на футболната ни централа. Боби, Лечков и компания са погнати от УЕФА. Европейската централа е изпратила дълъг списък с въпроси и пояснения, тъй като до нея е стигнала информация, относно редовността на един от евроучастниците ни.
Не се споменава за кой отбор става въпрос, но Ви припомняме, че преди няколко седмици, в предаването VIPСпорт на Plovdiv24.bg, Атанас Узунов заяви, че БФС е дало лиценз за Европа на отбор без нито един футболист.Тогава също не бе споменато името на отбора, но се предполага, че става въпрос за Локо (София).












eltoro
на 20.06.2011 г.
Бобката ще се справи с положението - в УЕФА е такава мафия, че нашите "тотаджии" изглеждат пред тях като абсолютни аматьори.
poto
на 20.06.2011 г.
Не мога да повярвам в какво порно се е превърнал родният ни футбол!!! Защо някои по дяволите не нададе глас да изчезнат веднъж за винаги перуките и цялото им обкръжение? Цял свят ни се подиграва, ама много яко!!!
M1912
на 20.06.2011 г.
не разбрахте ли че без '' БОТЕВ'' няма футбол!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!