На 4 август от 9.30 часа в залата на Военния клуб в Пловдив ще се проведе Годишно Общо Събрание на Сдружение ПФК "Ботев", съобщава официалният сайт на клуба. То ще протече при следния дневен ред:

Отчет за дейността на Сдружението за 2011 година
Приемане на Годишния финансов отчет и Отчет за управлението на Сдружението за 2011 година;
Освобождаване от отговорност на Председателя и членовете на Управителния съвет на Сдружението;
Избор на нови членове на Управителния съвет на Сдружението;
Избиране на представител на Сдружението в Съвета на директорите на ПФК "Ботев Пловдив" АД;


При липса на кворум заседанието на Общото събрание ще се проведе един час по-късно на същото място и при същия дневен ред.