Поредният новоизграден тротоар в "Тракия", използван за паркинг. За това сигнализира читател на Plovdiv24.bg:
"Здравейте! Рано сутринта на 21 март се възмутих от наглостта за пореден път!
Снимките са направени в район "Тракия" на ул. "Княз Борис І-ви" в близост до Пощата!"
Пак нагло паркирал върху новоизграден тротоар в "Тракия"
© Plovdiv24.bg






