Напусналият Локо (Пд) треньор Милен Кунчев ще премине в градския съперник Ботев. 38-годишният специалист ще подсили "жълто-черната" академия от началото на следващия месец.
В следващите дни се очаква новината да бъде потвърдена официално от Ботев, съобщава anp.bg.
Plovdiv24.bg информира вече своите читатели за напускането на Кунчев, като по наша информация причина за това бе лошата организация в клуба и редовното забавяне на заплатите.












Vig
на 22.01.2018 г.
Не знам само как можете да коментирате по адрес на човек когото не познавате. Той беше един от малкото работещи треньори в школата на Локомотив. И да причините не са финансови, а безхаберниците в ръководството. Явно повечето коментиращи знаят не знаят са готови да плюят по човек който беше един от малкото принципни хора в клуба. За това по-добре си замълчете или питайте ръководството защо най-добрите треньори и талантливи деца от школата преминават в Ботев.
минавам оттук
на 22.01.2018 г.
Работливата пчела не бяга от меда. А отива натам. Няма мед на Лаута. Мирише много там.
Локомотив Пловдивския Любимец
на 22.01.2018 г.
Жълтите плюха,безпаричие затова се махнал.Аз го защитих инфаркт получил скоро стига сте плюли,пък той жълта душица!
Dimitar Georgiev 18
на 22.01.2018 г.
Добре дошъл в професионализма.
Stefan Genov
на 21.01.2018 г.
к***а,типично,излез и кажи като мъж,отивам в ботев,по добри условия и точка.Мърша !!
Shani To We
на 21.01.2018 г.
Бедна душичка
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!