Един от бившите футболисти на Локомотив, който се разписа при историческия за пловдивското дерби разгром с 6:0 над Ботев, направи трансфер от един наш елитен клуб в друг. Става въпрос за десния бек Николай Николаев, известен още с прозвището си Хълк.

За последно той игра в Берое, но вече бе представен официално в Хебър (Пазарджик).

Ето как от пазарджишкия клуб съобщиха за привличането на Хълк:

Добре дошъл казваме на защитника Николай Николаев - Хълк. 

Той е юноша на столичния Левски и се завръща на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик след 4-годишна пауза, през която играе последователно за отборите на Добруджа, Локо (Пловдив), Царско село и Берое.

Пожелаваме му много успехи със зеления екип! 

Зелените напред!