Един от емблематичните привърженици на Локомотив Пловдив - Владимир Владимиров - Дарбито, направи доста остър коментар за поведението на бившия вратар на Ботев (Пд) Лилчо Арсов. Повод за реакцията на Дарбито е изказването на Арсов, че в "в неделя Ботев ще играе срещу отбора, който стана на 88 години".

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Владимир Владимиров е един от авторите (заедно с Ангел Ангелов) на клубния алманах за историята на Локомотив Пловдив - "Оттук започва любовта - Хроники за Пловдивския любимец".

Ето какво написа Дарбито в една от големите "черно-бели" групи във Фейсбук:

Провокирането на този пост е изказването на Лилчо Арсов, което беше публикувано днес! Изказване, което за пореден път показва разликата между нас и тези хора, за които "остроумието" винаги е било нещо, с което са се гордеели и са смятали за много "оригинално", а всъщност показва само едно - ниско, ама много ниско ниво!

За съжаление това момче в някакъв период беше един от нас и на трибуните и на терена, но със сигурност някъде дълбоко в себе си е винаги е бил един от тях, защото поведението му си е баш като за... тях!

Колажът е от един мач от преди около 20 години, който в крайна сметка не завърши добре за нас, но атмосферата беше уникална, а дебют в това Дерби направи един от най-големите ни любимци - Даксон!

Колажът е от момента на дузпата, изпълнена от Христо Златински в 40-тата минута, когато поведохме с 2-1! На вратата ясно кой е!

Днес и единият и другият ВЪЗПИТАВАТ ДЕЦА - БЪДЕЩИ ФУТБОЛИСТИ, но съм сигурен, че с личния си пример ги възпитават по много различен начин! Особено като гледам публичните им изяви!