Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев не бе ядосан от изпусната победа срещу Ботев Пд снощи. Той дори си пожела жълто-черните при жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, въпреки че тимът от Разград все още има да играе реванш срещу Литекс.
- От тези мачове има полза, това са истински мачове. Казах на Мъри, че му пожелавам да се паднем с тях за Купата, стига да елиминираме Литекс, разбира се. Пожелавам им успехи и Ботев да играе такива мачове, каквито изигра срещу нас. Вижте разликата - срещу нас играят сериозно, което ми харесва, защото си подобряваме нивото. Ние искаме сериозни съперници. При нас има физическа и психологическа умора, контузени играчи, но постепенно всичко ще се нареди. Срещу нас всички играят на върха на възможностите си, докато вижте Ботев как играха срещу Левски например. Аз лично усещам голяма липса от това, че Съни Дяков не играе. Противникът се защитаваше добре, а ние си изпуснахме положенията - заяви след мача Домусчиев.
Домусчиев си пожела Ботев за купата
© Plovdiv24.bg












Батэ Бойко
на 31.03.2014 г.
Ако се паднем с лудогорец няма да е хубаво ама ще ги отстраним с два хикса и после ще ядем свинско,което на езика на собственика им звучи домус.
Jako
на 31.03.2014 г.
А дано!
stevo
на 31.03.2014 г.
Тоя пък се изказва все едно е тренер . Баси собственика. Дръж се на ниво бе пич. А за купата ако се паднем с вас , обещай , че няма да дойдеш пак с твои съдии . Или те е страх ?
loko_1936_plovdiv
на 31.03.2014 г.
Айде сега Лудогорец - Ботев и Локомотив Сф - Локомотив Пд, за купата на България.. И да стане пловдивски финал! Вече изиграхме пловдивското дерби в София... Мисля, че сега е време да направим същото и в Бургас! ! ! УСПЕХ НА ПЛОВДИВСКИТЕ ГРАНДОВЕ! ! ! САМО ЛОКО! ! ! САМО Пловдив ! ! !
Xemys
на 31.03.2014 г.
Елиминирахме Левски - ще елимимираме и вас. This is BOTEV Plovdiv
pettank
на 31.03.2014 г.
Внимавай какво си пожелаваш :)!!!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!