В района на ул. "Белица" 24 зелените площи се превръщат в паркинг ежедневно. Това алармира читател на Plovdiv24.bg.
"Здравейте! Това безобразно паркиране е всеки ден", пише читателят ни на редакционната поща на сайта.
Читател: Вижте "героите" на ул."Белица"
© Plovdiv24.bg






