Футболистите на Локомотив Пловдив се надъхаха за дербито с Ботев Пловдив с колективно посещение на предпремиерата на филма за Христо Стоичков. Трима от младоците - вратарят Стефано Кунчев и нападателите Рангел Абушев и Георги Стефанов, бяха седнали точно пред Стоичков, съпругата му Марияна и дъщерята Михаела.
Камата категорично отказа да коментира и прави прогнози за изхода на Локо - Ботев, както и да се занимава с недоброжелателите си.
"Тях съм ги сложил на Альоша! Не могат да погледнат по-далеч от обувките си, а тръгнали да дават мнения", отсече в типичния си стил Стоичков, цитиран от "Труд".
След края на предпремиерната прожекция пък Камата изкара незабравима вечер в родния си Пловдив. В залата бяха първите треньори на Стоичков във футбола - Огнян Атанасов и Сава Савов, футболният му идол Петър Зехтински, кумът Атанас Узунов, както и фолкзвездата Орхан Мурад, който подари на Кавалера на "Златната топка" новия си диск.












Ботев-отборът на град Пловдив
на 03.11.2012 г.
2.09.1995 г. Ботев - Локомотив 5:0 За втори път в дербито Ботев постига чиста победа с 5:0. Герои на мача са авторът на хеттрик Костадин Видолов и Анастас Петров с 2 попадения.
Ботев-отборът на град Пловдив
на 03.11.2012 г.
27.08.1988 г. Ботев - Локомотив 5:0 За втори път Ботев вкарва 5 гола във вратата на Локомотив, при това без да допусне такъв. Автори на попаденията са 4-ма състезатели в жълто-черно - Запрян Раков, Марин Бакалов на два пъти, Тодор Зайцев и Антим Пехливанов.
Ботев-отборът на град Пловдив
на 03.11.2012 г.
22.08.1987 г. Ботев - Локомотив 5:2 Първи мач, в който Ботев бележи 5 попадения. На терена за Локомотив е Божидар Бонев, син на треньора на Локомотив Христо Бонев. За първи път в дербито са дадени 3 дузпи - 2 за Ботев и една за Локомотив, съответно реализирани от Атанас Пашев и Аян Садъков. Герой на мача е лявото крило на Ботев Атанас Пашев, който бележи 4 гола, петото попадение е на Марин Бакалов, а двата гола за Локомотив са с автори Стефан Драганов и Аян Садъков.
Ботев-отборът на град Пловдив
на 03.11.2012 г.
Надъхват се с футболист, която мечта е в следващия му живот да играе в Ботев Пловдив? Мангустите съвсем полудяха, утре всичко ще си дойде на мястото.
bultrasie
на 03.11.2012 г.
Де да снам със какво сте се надъхвали ама..... "Футболът в Пловдив е икона,никога не забравям,че съм тръгнал от тук! По една или друга причина,една моя мечта не се сбъдна..Надявам се другия път,когато се преродя,да имам възможността да играя с НОМЕР 8 В БОТЕВ" (Христо Стоичков на представянето на книгата "Футболните битки за Пловдив")
мюнхен
на 03.11.2012 г.
лили иванова щяла да черпи.имало и други дето не може ли да си продадат билетите,ама тия били по зле
Ботев Пловдив 1912
на 03.11.2012 г.
ОТИДОХ ДНЕС ДА СИ КУПЯ БИЛЕТ НА ЛАУТА,БЯХ СЕ ПОДГОТВИЛ ДОБРЕ:ПЕСНИ СТИХОТВОРЕНИЯ,ТРИБУНИ СЪСТАВА НАУЧИХ,РЕЗЕРВИ РЪКОВОДСТВО ФЕНОВЕТЕ ИМ НАУЧИХ,ИСТОРИЯТА ДО НЯКЪДЕ,ГОДИНИТЕ НАУЧИХ-ГОТОВ ЗА ИЗПИТА..НО УВИ НЯМАШЕ ВЪПРОСИ,НАКАРАХА МЕ ДА СИ СВАЛЯ ГАЩИТЕ,АЗ ГИ СВАЛИХ И КОГАТО ВИДЯХА ,ЧЕ НЕ САМ ОБРЯЗАН МЕ ИЗГОНИХА С ДУМИТЕ НИЕ НА НАШИЯТ СТАДИОН БЪЛГАРИ НЕ ИСКАМЕ,ТУК СМЕ САМО ЦИГАНИ И МЮСЮЛМАНИ..ЯЗЪК ЧЕ УЧИХ ТОЛКОВА МНОГО!!!
wander
на 03.11.2012 г.
Мноого Голям... респект
Rock Forever1912
на 03.11.2012 г.
Кво има да му се надъхват толкова? НАгласят се,че Ботев е класи над Тях и ще падат и свикват с реалността, жалко е,че онези Уроди от трибуна Джесикъ не го проумяват , но нищо утре ще го осъзнаят по много болезнен начин! Локомотив-Ботев 1х2- това е!
Jako
на 03.11.2012 г.
Дано Рони и Стефанов играят като лъвове - като Стоичков! Да сложим жълтурите на Альоша!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!