Бруно Акрапович коментира постигнатата победа на Локомотив Пловдив над Лудогорец с 1:0 в мач от третия кръг. "Така е във футбола, когато никой не ти вярва, трябва да се вдигнеш сам и да си повярваш, можем да играем добре и да демонстрираме качествата си срещу всеки съперник".
"В последните 3 дни тренираме за този мач да играем дефанзивно без грешки и на контраатаки, вярвах, че можем да вкараме гол, смените много помогнаха, с влизането на Илиев и Филип Михалевич създадохме няколко положения пред вратата на съперника", добави той.
"В първите два мача имахме кадрови проблеми, днес бяхме окомплектовани, играхме добре, стабилна защита с двама нови играчи, трябва ни време да заиграем по-добре, след два дни ще трябва да се концентрираме върху следващия мач", заяви още Акрапович.
"Никой не се чувства приятно, когато получиш съобщение на месинджъра към феновете, когато сме едно семейство и всички стоим зад клуба, може да станем силни", заяви още наставникът на "смърфовете".















Локомотив Пловдивския Любимец
на 06.08.2018 г.
Браво много добре тактически изигранх мач,а тези със съобщенията ги дай на Прокуратурата!
локомотив пд
на 04.08.2018 г.
Бруно на теб никой не ти се меси.работи за Локо ПД и ще върнеш вярата на феновете в теб.върхушката е за измитане
Уди алън
на 04.08.2018 г.
Правилно изказване.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!