Марица с реми срещу "баските" от Куклен, следва спаринг с Локо U19
Автор: Стойчо Генов 17:01 / 26.01.2020Коментари (0)2857
© ФК Марица
“Марица" завърши наравно 1:1 срещу “Атлетик" (Куклен) в третата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра на стадиона в Куклен при слънчево, но доста хладно време. По различни причини в контролата участие не взеха Мирослав Георгиев, Димитър Мичков, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Айкут Янъков и Александър Праматаров.

“Марица" излезе напред в резултата в 37-та минута. Георги Георгиев излезе очи в очи срещу вратаря на домакините и отбеляза с красив прехвърлящ удар. В средата на втората част тимът от Куклен изравни, а резултатът се запази до края на приятелската среща. Три дни преди този спаринг Атлетик игра контрола срещу Гигант (Съединение), която загуби с 0:4.

Следващата контрола на “Марица" е на 29 януари срещу юношите на “Локомотив" до 19 години, които се състезават в Елитната юношеска група.

За “Марица" играха: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Георги Иванов (юноша), Илиян Йорданов, Мариян Бончев (юноша), Теодор Фърков (юноша), Денис Палков, Стоян Пидев, Борислав Дончев (юноша), Костадин Дяков, Даниел Спасов, Милен Танчев, Мартин Анастасов, Иван Мицев, Тодор Тимонов, Георги Георгиев, Олджай Алиев.