Ботев елиминира Локо за Купата след нова категорична победа

17:33 / 06.11.2019
3034
Ботев (Пловдив) се класира по категоричен начин за четвъртфиналите от турнира за Купата на БФС при юношите от набор 2004. В осминафинален мач-реванш "канарчетата" разгромиха с 5:2 градския съперник Локомотив и с общ резултат 8:3 продължават напред.

Двубоят се превърна в голов спектакъл на Никола Илиев. Талантът на "жълто-черните" заби четири гола във вратата на "смърфовете". Петото попадение за Ботев бе дело на Даниел Гичев. Жребият за четвъртфиналите е следващата седмица, а мачовете ще се изиграят до края на месец ноември.