Марица с първа загуба в първенството
Автор: Стойчо Генов 12:41 / 08.09.2019Коментари (0)2345
©
Марица допусна първа загуба през настоящия сезон в Трета лига - Югозиточна група. Жълто-сините загубиха с минималното 0:1 от Миньор (Раднево) на своя стадион в квартал “Кършияка".

Възпитаниците на Борислав Караматев бяха неконцентрирани в някои ситуации, а умората от продължителния цикъл сряда-събота вероятно също оказа влияние.

Единственото попадение в мача падна в 18-ата минута. Димитър Видев изведе Ангел Костов сам срещу Илия Николов. Нападателят прехвърли вратарят и прати топката в мрежата за 0:1.

В 84-ата минута гредата се оказа верен помощник на гостите след удар на Олджай Алиев.

В следващия кръг пловдивчани гостуват на Родопа в Смолян. Срещата е на 15 септември на стадион “Септември" от 17 часа.

МАРИЦА: Илия Николов, Даниел Спасов, Джунейт Узунов, Димитър Аврамов, Димитър Мичков, Христо Янчев, Тодор Тимонов, Георги Георгиев, Олджай Алиев, Милен Танчев, Мартин Анастасов;