Дисциплинарната комисия на БФС наказа двама футболисти от пловдивските отбори за натрупани картони. Бекът на Ботев Здравко Станков ще отсъства един мач и ще трябва да плати глоба от 250 лева. Халфът на Марица Камен Апостолов пък е лишен от състезателни права за 2 мача, а финансовата санкция е 400 лева.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
Здравко Станков
Камен Апостолов