Спортните новини: Днес (16) | Вчера (24)
Пропуски лишиха Спартак от победа в Каварна
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:51 / 04.04.2009Коментари (0)1375
Множество пропуски лишиха Спартак от победа при гостуването на Калиакра в Каварна. "Гладиаторите" стигнаха само до 1:1, като точното попадения за пловдивчани реализра Иван Площаков.

Двата отбора си размениха по едно полувреме, като първото бе за Спартак, а второто за домакините от Каварна, не без помощта на рефера.

В 26-та минута Йордан Христов проби от дясно и с перфектно центриране сложи топката на главата на Георги Стоянов, който откри резултата.

След почивката домакините стигнаха до изравнително попадение, след много спорна дузпа, реализирана от Джунейт Яшар в 56-та минута.

До края на срещата няколо 100%-ри положения за гол пропиля Иван Площаков, а в 80-та минута халф на "гладиаторите" се откъсна сам срещу вратаря, но бе подкосен от Филип Флоров, за което защитникът на домакинтие бе изгонен.

Григор Димитров приключи в Рим, следващото му участие е на "Ролан Гарос"
Кметът на Пловдив и "жълто-черна" легенда с призив от "Колежа": Да подкрепим Ботев във финала!