Клуб на привържениците на Ботев Пловдив отправи призив към феновете преди съботния мач срещу берое в Коматево.

Plovdiv24.bg публикува текста на КПБП без редакторска намеса:

Скъпи ботевисти, подготвили сме хореография за мача с Берое, която вече е готова. За да бъде всичко както трябва е нужно едво единствено нещо - Южната трибуна да бъде пълна. Нека направим генерална репетиция за дербито и да подкрепим отбора подобаващо. На мача ще има урни за събиране на средства. Всяка сума е важна и необходима, за да може в неделя и понеделник да изработим и хореографията за Лаута! Всички на Юг!