Треньорът на Локомотив Бруно Акрапович прие спокойно загубата от Септември и изрази увереност, че в следващите двубои възпитаниците му ще бъдат по-ефективни пред гола.
Ето какво каза босненецът след 0:2 от Септември на Лаута:
Много добър съм по математика и знам какво искате да ме питате. Много положения изпуснахме. Не би трябвало да е от напрежение. Дай, Боже, да се отпушим на баражите за 7-ото място. Не останах доволен от играчите. Някои от тях не бяха на обичайните си постове, но аз поемам отговорността за това. Второто полувреме беше феноменално. Поздравихме се с треньора на Септември и му казах, че може и да се срещнем още два пъти във финала за 7-ото място.

















































Pino
на 24.04.2018 г.
Дъното, дъното.. остана там някъде горе, високо... :(
baionzi
на 24.04.2018 г.
нема да закачате бат Бруно, че ше ви е.а майката локомотовоциганска!
спортклуб
на 23.04.2018 г.
Акрапович да каже по-добре що срещу тия излязохме за 0:0 в софия преди една седмица и що срещу умрелите Етър играхме цял мач в защита на Лаута, се едно са Барселона, да добре ше влезе един случаен гол. Тва е пълен срам цялата тая работа
Васил Пенев
на 23.04.2018 г.
Акрап голям си! Дано не те пипнат и догодина да ги водиш тези нещастници!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!