Балтанов: Знаем, че можем, сега е важно да си починем!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 14:32 / 07.03.2018Коментари (3)4164
Капитанът на Ботев Лъчезар Балтанов призна, че е имало известна умора сред съотборниците му и поради тази причина отборът е намалил леко оборотите при победата с 3:0 над Витоша.

Ето какво каза халфът след края на мача:

"Първото полувреме вкарахме два гола и може би след това се отпуснахме. Нормално - може би от часа на мача, може би и умората си каза думата. Но ние знаем, че можем".

"Сега е важно да си починем и да изиграем на ниво следващите два мача. Радвам се, че създадохме положение, тъй като в първите три мача нямахме много такива. Отиваме в Стара Загора и мислим за победа срещу Верея"!