Видео: Локо почва да строи новата си база в "Тракия", ето кога
Новата база на ПФК Локомотив в район "Тракия" може да почне да се строи най-рано след 8 месеца, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Дотогава трябва да е готов договорът за концесия, който ще е за срок от 15 плюс 10 години, обяви днес кметът на града Иван Тотев.
Въпросният терен е с площ около 27 дка и се намира в района между училище "Черноризец Храбър" и Парка на репресираните.
В същото време предстои разглеждане и на концесията за стадион "Локомотив", която ще е за 30 години, уточни градоначалникът.
Вижте в прикачения файл какво каза днес кметът Тотев по темата!
Този браузър не поддържа видео елемента.