Атлетик (Куклен) с глоба и предупреждение за лишаване от домакинство

5327

Дисциплинарната комисия при Зоналния съвет на БФС - Пловдив наложи сериозно наказание на третодивизионния Атлетик (Куклен).
По член 37(1) 4 а2 и б1 от Дисциплинарния правилник се прави предупреждение за лишаване от домакинство на "баските", като им се налага глоба от 500 (петстотин) лева.

Санкцията е за провинения на публиката по време на последния мач срещу Димитровград, спечелен от Атлетик с 4:0.

Ето всички останали наказания в региона:

ТРЕТА ЛИГА - ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА

Георги Георгиев (Димитровград), червен картон/доклад - 2 срещи
Габриел Георгиев(Димитровград), доклад - 1 среща

"А" ОБЛАСТНА ГРУПА

Благовест Грозев (Маноле), червен картон - 1 среща
Антон Марушкин (Секирово), червен картон - 1 среща
Златомир Петров (Житница), червен картон - 1 среща
Найден Терзийски (Калояново), червен картон - 3 срещи.


Още по темата: Аматьорски футбол
Всички новини по темата: (1141)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).