Дербито на Пловдив, което предстои в пети кръг от шампионата на А Национална волейболна група - Югоизток между отборите на Локомотив 1926 и Строител, ще се играе в зала "Олимпиада".
Първоначално двубоят трябваше да се състои в залата на Спортното училище, но настъпи промяна.
Така отборът на Локомотив ще посрещне лидера на югоизток на 18 февруари от 17:00 часа в зала "Олимпиада". Сега обаче със сигурност дербито ще може да бъде наблюдавано от доста повече зрители заради по-големия капацитет на залата, в сравнение с тази на Спортното училище.