Отборът на Ботев (Пд) загуби тежко от унгарския Пакси с 0:3 втората си контрола от подготвителния лагер в Турция.
Вижте репортаж от мача в прикаченото видео!
Отборът на Ботев (Пд) загуби тежко от унгарския Пакси с 0:3 втората си контрола от подготвителния лагер в Турция.
Вижте репортаж от мача в прикаченото видео!
Още от Футбол
| Още по темата: | общо новини по темата: 204 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| предишна страница [ 1/34 ] следващата страница | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Първата дигитална медия на Пловдив, стартирала на 6 юни 2004 г. Новини от града, страната и света — бързо, точно и независимо.
Следете ни:
Абонирайте се за нашия mail бюлетин:
За медията
Основни рубрики










vojda66
на 29.01.2017 г.
Футбола е игра на голове,няма справедливост.Не вкарваш ли,ще ти вкарат.Резултатите от такива срещи са за статистиката,по важното е треньора да си направи изводите за бъдещото представяне в първенството.
Стикс
на 29.01.2017 г.
Какво има да се преценява?Белия го каза-" изпитваме големи трудности в атака и защита"... А и атаката и защитата зависят и от халфовете,значи и те не стават. А когато си пуснал три гола и вратарят не е на ниво.Ботевъ за нищо не става, това е преценката. А в добавка е редно да споменем и , че единствените фенове бутнали си стадиона сами и погребали се като агитка са бултрасите... Всичко свързано с ботевЪ e трагикомедия, сякаш Шекспир отново твори чрез цирк КАНАРСКИ...Kyde e STADIONA???
Lokomotiv_1926
на 29.01.2017 г.
Разбира се, че не е справедлива! Всички загуби на БоталикЪ за несправедливи!! Те винаги са морални победители!!! EVER!!!!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!