Футболистите на Ботев Пловдив не получиха дължимите им заплати към днешния ден.
Шефовете на клуба посетиха отбора преди днешната тренировка и говориха с играчите след загубата в неделя от Локомотив Пловдив с 0:2 в градското дерби, съобщава БТА.
Футболистите на Ботев Пловдив не получиха дължимите им заплати към днешния ден.
Шефовете на клуба посетиха отбора преди днешната тренировка и говориха с играчите след загубата в неделя от Локомотив Пловдив с 0:2 в градското дерби, съобщава БТА.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!