Отборът на Ботев ще запълни паузата в първенството с контролна среща срещу състава на Левски (Карлово). "Жълто-черните" ще посрещнат втородивизионния си съперник на централния терен на клубната база в Коматево.
Спарингът е в петък, 11 ноември, от 15:00 часа, а входът за мача е свободен, обявиха от клуба.

"Канарчетата" ще премерят за втори път сили с отбора на Карлово, след като двата тима се изправиха един срещу друг в града на Апостола на Свободата при предишното прекъсване в първенството в началото на октомври.

Тогава възпитаниците на Николай Киров се наложи с 3:1 с попадения на Иван Стоянов и Жоао Пауло (2).