В Боровец приключи 19-ият Национален турнир по спортна аеробика за възрастови групи 9-11, 12-14, 15-17 и 18+. В него взеха участие над 140 състезатели от цяла България.

И този път състезателите от СК "Аеробика - АМД" (Пловдив) бяха безапелационни и се наредиха на първо място по медали. Пловдивчани спечелиха 11 златни, 5 сребърни и 5 бронзови отличия.

За тях това бе контролно състезание преди участието им на международния турнир PLOVDIV CUP AEROBICS OPEN, който ще се проведе за седми път в града на тепетата тази седмица от 14 до 16 октомври. Тази година в него участие ще вземат над 220 състезатели от 7 държави.

В началото на ноември следва участие в открития шампионат на Унгария в столицата Будапеща.