За историята: Евроколеж привлече ляв и десен бек от Гърция

5401

Третодивизионният Евроколеж (Пд) осъществи два исторически трансфера. За първи път в историята на клуба синьо-жълтата фланелка ще облекат двама гръцки защитници - Георгиос Карагиянис и Николас Tомопулос.
Първият е ляв защитник и е играл за последно в Димотика.

Томопулос е 28 години и играе като десен защитник и има голям стаж във втората лига на Гърция. Бил е юноша на Нафпактиакос/ Астерас/4 дивизия/, Ники Полигури/5 дивизия/, АС Фокикос/3 дивизия/, Калитеа /2 дивизия/, Панилиакос Пиргос/2 дивизия/, ПАС Ламия 1964/2 дивизия/.

Двамата играчи са заявени в БФС - Пловдив и се чакат жълтите карти от Гърция за картотекирането им, уточниха от щаба на Евроколеж.

Междувременно колежани излизат днес срещу Атлетик Куклен от 7-ия кръг на Трета лига в търсене на първа победа за сезона.

Двубоя от 17,00 часа в Оризари пропускат контузените Ради Трендафилов, Петър Челебиев и Борис Малев. Главен съдия на срещата е Даниел Краевски с помощници Тони Пандарски и Аспарух Атанасов.


Още по темата: Аматьорски футбол
Всички новини по темата: (1141)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).