Бъдещият собственик на Ботев (Пловдив) Румен Чандъров е имал среща със старши треньора Николай Костов относно лятната селекция на тима. Бизнесменът е обещал минимум четирима нови футболисти на наставника.
На треньора вече са предложени доста играчи, които да види и евентуално да привлече. Почти всички са свободни агенти, каквото е и основното изискване.
Специалистът е разговарял с Чандъров и за бъдещето на Тодор Неделев, който е под наем от Майнц 05. Вероятността атакуващият халф да остане обаче не е много голяма.
През тази седмица се очаква новия си договор с клуба да подпише централният защитник Радослав Терзиев. Лъчезар Балтанов вече удължия своя контракт за още един сезон.












Батэ Бойко
на 03.05.2016 г.
Свободни агенти,не значи непременно слаби футболисти. Свободни агенти много често значи,футболисти които не преподписват за да отидат в по-голям клуб. Прочетете сега отново първите ми две изречения и запомнете че със 4 слаби футболисти или пък с 4 футболисти които идват от клуб по-малък от Ботев,може наистина на станем трети,но ако класирането се гледа наобратно! Не ме разбирайте погрешно аз най-много обичам Ботев но ако Чандъров наистина го мисли това то не значи че и аз трябва да ставам ненормален като него.
ултрас1926
на 03.05.2016 г.
Цирка е пълен....при цецо сома с 50 000 000 лв. почетното 4-то място сега с 2 кинта в джоба 3 -ти.......селяните си имат любима сентенция....ГЛАДЕН ЛЯГАМ КУРНАЗ СТАВАМ.
Стикс
на 03.05.2016 г.
ЦИРКАДЖИИТЕ ПИшАТ НОВИ АФИшИ, афиш след афиш... комедията ще е пълна. БотевЪ в тройката, ахахахаахах през цялата си история те не са попадали сред медалистите, пари няма, а в тройката :))). С тези афиши пишете и история, вярно с червило, но все пак история- щяхте да имате най- модерния лукс стадион, това беше директивата, а резултатът... играете на най- малкия стадион в историята на А група, на село в Коматево. Да ви е честит стадионът и медалите догодина ахахаахахахаха трупата циркаджии от Коматево в действие, безценно!!!
Nako_1912
на 03.05.2016 г.
И какъв е проблема, ако срещу определено финансиране се искат резултати? Или смятате, че понеже сме Ботев - всички трябва да наливат пари и да гледат целогодишната продукция на отбора спокойно?
IYI
на 03.05.2016 г.
Стига плюнки ... само времето ще покаже дали намеренията в двата лагера ще се изпълнят, докато няма нищо черно на бяло, само чесане на пръсти е всичко от двете страни.
Plovdiv1926
на 03.05.2016 г.
Хахахаха комедията в жълто не престава да разсмива :) Вие с най-големия престъпник в България начело - цецко караибрахим василев станахте 4ти с тоя скъсан циганин руфат в тройката :D Само в Б група ако изпаднете може да сте в тройката с тая циркова трупа хахах
El Leon
на 03.05.2016 г.
Добре звучи тази директива! Обаче си мисля, че ще заприличаме на кюстендилските крадци на история, обитаващи опитните полета зад Аграрния! Трето място, евротурнири....... няма да е лошо - да стъпваме по земята! Видя се, че нямаме още младежи, готови да носят жълто-черната магия в сърцата си, или им е нужно още време и самочуствие! Самочуствието се изгражда от треньорите и се затвърждава в битки. Готов ли е Чандъров да се състезава с Домуса и говедата в покупките на качествени чужденци..... не мисля!Лично на мен ми е странно: как с четирима чужденци ще атакуваме топ-3, ами ако се изпочупят двама- трима в началото на сезона...? Дано да греша в мислите си, всеки ботевист иска да види отбора си в челото на таблицата!
barbata
на 03.05.2016 г.
ЗНАЧИ ВЕЧЕ СТЕ ПРЕГЛЪТНАЛИ ИЗПАДАНЕТО!! ТРЕТО МЯСТО В "Б" ГРУПА НАЙ ВИ ПРИЛЯГА!КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ПАПАГАЛ!
bopo
на 03.05.2016 г.
Няма по-хубаво от това, да имаме силен отбор и да гоним високо класиране. Само че, личното ми мнение е, че само с 4 нови играчи това няма как да стане.
минавам оттук
на 03.05.2016 г.
Винаги ще се намерят примери както против, така и ЗА! Нека да сме оптимисти и да пожелаем на треньора и на Чандъров успешно да се реализира този проект!
Анонимен
на 03.05.2016 г.
Да не стане като с Мъри Стоилов? И той искаше, ама накрая нищо-или както казваше Великия Тодор Колев "...ха мъгла и след мъглата?-пак мъглааа..."
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!