Отборът на Ботев (Пд) поднови тренировки след двудневната пауза, последвала домакинското равенство с Пирин (2:2).
Днес "канарчетата" проведоха първото си занимание от подготовката за двубоя от 32-ия кръг на "А" група срещу Славия. В тренировката пълноценно участие взеха всички футболисти от представителния отбор.

Тренировъчната седмица на "жълто-черните" ще протече при следния график:

Вторник: 18:00 - тренировка

Сряда: 18:00 - тренировка

Четвъртък: 10:30 - тренировка

Петък: 18:00 - тренировка

Събота: 17:30 - "Славия" - "Ботев" ("А" група, 32 кръг)