Треньорът на Локо (Пд) Илиан Илиев разкри, че иска да вижда повече старание у своите футболисти в контроли като тази срещу Гигант, която "смърфовете" спечелиха вчера с 2:0 в Съединение.
"Стана добра контрола, но искаме повече желание и футбол в тези тип контроли, но на този етап момчетата дадоха всичко от себе си. Футболисти, които играят по-малко, получиха шанс за изява. Тренираме на пълни обороти до мача с Лудогорец. Ще бъдем пределно мотивирани, все пак играем срещу шампионите", заяви Илиев пред клубния сайт.
Илиан Илиев