Нападателят на "Партизан" Валери Божинов отново намери начин да прикове погледите към себе си. 
Сръбските медии се прехласнаха по скъпарския автомобил на голаджията и даже го обявиха за най-скъпото возило сред играчите на "гробарите".
Футболистите на закъсалия гранд се събраха за зимна подготовка в спортната си база. Това се оказа перфектната възможност звездите да бъдат щракнати.

Изданието "espreso.rs" посвети цял материал на колите, с които Валери и компания пристигнаха в тренировъчния център. 

Божи събра погледите със своя "Mercedes s63 AMG", който върви по 150 000 долара. 

Медията не пропусна да коментира и стайлинга на родния национал, който се бе барнал с бяла тениска и кожено яке.

Източник: в. "Стандарт“