ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Балдо: В Локо ме обичат и уважават, парите не винаги са на първо място
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:52 / 29.09.2015Коментари (8)4187
© Plovdiv24.bg
"Когато си тръгнах от "Лаута", казах, че един ден ще се върна, и този момент настъпи", заяви пред в."7 дни спорт" една от звездите на Локомотив Зоран Балдовалиев.

"Ще призная, че имах много по-добри оферти от финансова гледна точка, но реших да се върна тук. Казах си - ще отида там, където ме обичат и уважават хората. Парите са важни, но понякога не са на първо място. Говорих и с Христо Бонев, и с други хора и ми казаха, че всичко ще е наред. Казаха ми, че има хора, които ще вземат отбора, и няма да има проблеми. Разбрахме се много бързо", категоричен е Зоран.

Запитан знае ли, че основният спонсор Христо Крушарски ще издържа клуба за пет месеца, македонецът бе откровен: "Дано да не е за пет месеца или година, а да е за по-дълъг период. Отбор като "Локомотив" с история и фенове не заслужава такова нещо - да идват хора за по пет месеца. Вече е редно някой сериозен човек да се заеме с отбора и да има бъдеще. Ние футболистите ще направим всичко възможно този човек да не помага само пет месеца, а да му хареса в "Локомотив" и да остане задълго. Но това ще стане само с добри игри и победи."

Още по темата: общо новини по темата: 220
14.10.2015
13.10.2015
30.09.2015
29.09.2015
29.09.2015
27.09.2015
предишна страница [ 1/37 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
+5
 
 
Пичът дойде при нас по времето на Сашо Тасев, бог да го прости човека, и игра около един сезон... За това малко време, нямаше локомотивец или поне не познавах такъв, който да не го харесваше и обичаше като играч и поведение, а нашата публика много добре преценява стойностните играчи и хора, защото е футболна във всяко отношение! Обратно - Балдовалиев за твърде краткият си престой преди осем - девет години, винаги е пазил топлите спомени за отбора, за които открито споменава постоянно. И е прав, аз лично отдавна исках да се върне, защото е добър футболист и е пич отвсякъде!
на 29.09.2015 г.
+10
 
 
Гледам съзнателно футбол от повече от 30 години и мога спокойно да кажа, че това е най-интелигентния футболист който съм гледал по българските терени. Може би от това което съм чувал за Гунди, Балдо се доближава до него. Освен че е интелигентен на терена, с това изказване той показва че е и много умен и разумен човек, нещо рядко срещано при съвременните футболисти. Жалко,че при първия си период при нас не се задържа в клуба. До сега щеше да е легнеда с много отбелязани голове. Все пак, поне още година-две може да играе на високо ниво и да ни бъде от полза. Благодарим му за милите думи, и за това че се завърна при нас. Истински пример за професионализъм за младото поколение. Поклон.
+8
 
 
Браво Балдовалиев ,толкова интелигентен футболист рядко сме имали .Доказва го и с играта ,но ме ядосват треньорите ,защо го сменят като той е или основен организатор на играта или голмайстор.Със Славия го смениха и ни натикаха в собственото наказателно поле и добре,че имахме късмет .С Пирин същата работа ,Боне ще играе на негово място.Пълни глупости и не реални неща ,все едно гледаме различни срещи с Бащата .Дано Балдовалиев да е основен футболист и да не го прогонят .
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 25 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!
на 29.09.2015 г.
+9
 
 
Машина си Балдо!!! МА-ШИ-НА!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Актуални Четени Теми
Локо II приема Черноморец на "Лаута"
Мартин Камбуров: Аз съм локомотивец и винаги ще искам отборът да побеждава
Журналист ще изнесе беседа "Пловдив и световните първенства"
Най-новият в Локомотив проведе индивидуална тренировка на "Лаута"
Ботев и Локо отдавна не бяха получавали толкова малки глоби след дерби
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: