Нападателят на Локомотив Спас Делев остана разочарован след загубата в градското дерби с Ботев.
"Не мисля, че първия гол ни е повлиял. Изпуснахме някои ситуации. Извинявам се на феновете, които ни подкрепяха", заяви Делев.
"Какво да ни изненада Ботев на този терен, риташ и това е", каза още атакуващият играч на "смърфовете".
Спас Делев