Отборите на Локомотив и Ботев пристигнаха на стадиона в квартал "Лаута", предаде репортер на Plovdiv24.bg
Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев ще се състои днес и ще започне в 17,30 часа на стадиона в парк Лаута.

Това бе решено от отговорните лица преди броени минути.

Дежурният делегат на БФС Веселин Цветков потвърди, че дербито между Локомотив и Ботев ще се играе.

Мачът започва в 17,30 часа на Лаута. Делегатът и съдийската бригада огледаха терена и обявиха, че той е годен за игра.