Треньорът на Локомотив Александър Станков остана разочарован от прекратяването на Пловдивското дерби. 
"Разочарованието ми е много голямо. Съжалявам, защото аз и момчетата искахме да зарадваме публиката. Бях убеден, че щяхме да се поздравим с успех. Загуби футбола, празника се развали", заяви Станков след мача.

"Полицията не си свърши работата. Беше опасно за здравето на футболистите, съжалявам че стана така. Феновете са хората, които изразяват своята емоция, но има и други начини да се изрази емоцията", допълни той.

"Работихме много и съм разочарован. Връзката ми с Локомотив не е случайна. Тук почувствах една топлина, не знам как ще се развият нещата. Сърцето ми е тук", завърши Станков.