Спортните новини: Днес (8) | Вчера (18)
Ботев взе дербито с Локо при U17, полицията предотварти сблъсъци между феновете
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:12 / 09.11.2013Коментари (74)15426
В пловдивското дерби в Елитната юношеска група до 17 години Ботев победи минимално Локомотив с 1:0. Двубоят се игра на изкуственото игрище на Лаута и бе наблюдавано от над 500 привърженици. Победното попадение дойде през първата част от дузпа.

Засилената полицейска охрана в парк Лаута предотврати сблъсъци между феновете на полувремето, когато "черно-белите" фенове тръгнаха да налитат на бой над бултрасите, но за щастие полицията реагира бързо и предотврати масовото сбиване.

-1

Вари го, печи го, циганина си е пак циганин.
+2

Що не казвате как взе с помоща на смешна дуспа и при децата ли купувате судии бе селяни САМО ЛИУБИМЕЦ:))
+8

Няма толкова селско поведение като това на буферите. За пореден път си показаха селяндурщината си при мач на децата. То не бяха псувни, плюнки, нахлувания...Аман от тия аграри!
+11

Може да е крайно,но такива мачове, особено в по-малките възрастови групи,трябва да се играят без публика.Не е нормално да псуваш едно 14-15-17 годишно момче,само защото тренира в другия отбор.Отделно,че има много примери,когато детето е фен на единия отбор,а по ред причини тренира в другия.
+8

за какво развалят мача на децата някви шматки се псуват ми да си направят една среща някъде и да се почват какво развалят мача е*ати комплексарите
+1

-5

Тези фермери бяха там да защитят името и интересите си, а вие къде бяхте мишки-обратно по-дупките си.Те бяха там да защитават БЪЛГАРСКОТО и родното,а не се криха. Жълти песове срам ме е да ви нарека Българи
+11

Хъъ..мани,тия жълтити ни млатят де ни фанат.По всички фронтове.Нааздрави.
+15

Отново видяхме грубичката "фенове" на Локо-то, които си показаха селските изцепки и при мач на ДЕЦАТА дадоха "пример" на малките.. Браво, малоумници.